AK PARTİ KÖRFEZ DELEGE TAM LİSTESİ
Yapılan seçimlerle 28 bin 147 kayıtlı üyenin büyük çoğunluğu sandık bşına geldi ve oylarını kullandılar. Sandıklara atılan oylarla 36 mahallenin, 400 asil ve 30 yedek delegesi seçildi. Sandıklardan çıkan tam liste şu isimlerden oluştu
 Liste ise şu şekilde oluştu :

 

ATALAR MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO

AD - SOYAD

ÜNVAN 

1

KENAN YUCA 

MAH.BŞK.

2

SEZAİ ÖZTÜRK

MAH.YÖNETİMİ

3

LOKMAN ÖZDEMİR

MAH.YÖNETİMİ

4

RAHMİ YÜKSEL 

MAH.YÖNETİMİ

5

TUBA BUĞUR

K.KOLLARI

6

DOĞAN ÖNAL 

G.KOLLARI

7

PINAR UYSAL

MEC.ÜYESİ

8

EMİN YILDIZ

MEC.ÜYESİ

9

TURGUT CAFEROĞLU

STK

10

ABDURAHMAN KURULU

STK

11

BURHANETTİN SAYIM 

STK

12

AHMET KEMİK

STK

13

ATAKAN YAVUZ

STK

14

YUNUS PEHLİVAN 

ESKİ BEL.BŞK.

15

FURKAN SEVİL

G.KOL.MAH.BŞK.

16

RECEP TÜRKYILMAZ

MAH.YÖNETİMİ

 

AGAH ATEŞ MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO

AD - SOYAD

ÜNVAN 

1

FATİH KÖSEEREN 

MAH.BŞK.

2

ÖMER İNCELİ

MAH.YÖNETİMİ

3

ERKAL TANTÜRK

MAH.YÖNETİMİ

4

HAYATİ ŞAŞDIM

MEC.ÜYESİ

5

SELDA SAĞCAN 

K.KOLLARI ,

6

ADEM NALBANT 

İSTİŞARE KURULU

7

İMDAT AKBAŞ

İSTİŞARE KURULU

 

BARBAROS MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO

AD - SOYAD

ÜNVAN 

1

İMDAT MERAL 

MAH.BŞK.

2

LÜTFİ KOCAKUŞAK

MAH.YÖNETİMİ

3

MEHMET TİKRE

MAH.YÖNETİMİ

4

ERCAN SÖĞÜT

MAH.YÖNETİMİ

5

NİHAT KILIÇ

MAH.YÖNETİMİ

6

MURAT YAZAR 

MEC.ÜYESİ

7

BANU ERENOĞLU

K.KOL.MAH.BŞK.

8

BAHRİYE BAŞTAŞ

K.KOL.YÖN.KUR.Ü.

9

MUHAMMET SÖĞÜT

G.KOL.MAH.BŞK.

10

ŞENER SEÇKİN 

STK

11

MEHMET BULUT

İSTİŞARE KURULU

12

NACİ TAŞDELEN 

İSTİŞARE KURULU

13

HAKAN İŞYAR

İSTİŞARE KURULU

14

SELAHATTİN KABADAYIOĞLU

MEC.ÜYESİ

 

CUMHURİYET MAHALLESİ LİSTESİ

S.NO

AD - SOYAD

ÜNVAN 

1

NİZAMETTİN YILDIRIM 

İSTİŞARE KURULU

2

FADIL DURMAZ

MEC.ÜYESİ

3

MUAZZEZ KAPLAN 

K.KOL.MAH.BŞK.

4

TUNCAY BOZYURT

MAH.YÖNETİMİ

5

MUSTAFA ERGÜLER

MAH.YÖNETİMİ

6

MEHMET SAİT TOKMAK 

MAH.YÖNETİMİ

7

HALİM KARAKAYA 

MAH.YÖNETİMİ

 

ÇAMLITEPE MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO

AD - SOYAD

ÜNVAN 

1

ERGİN YETEN 

MAH.BŞK.

2

UFUK KAYA

MAH.YÖNETİMİ

3

BİLAL BİLGİÇ

MAH.YÖNETİMİ

4

MÜSELLİM CİMŞİT

MAH.YÖNETİMİ

5

ORHAN ÖZMEN 

MAH.YÖNETİMİ

6

MURAT KAYMAZ

MAH.YÖNETİMİ

7

MURAT ÜNKARACALAR

MAH.YÖNETİMİ

8

SEYFETTİN UZUN 

MAH.YÖNETİMİ

9

MUSTAFA İPEK

MAH.YÖNETİMİ

10

EMİNE ER

K.KOL.YÖN.KUR.Ü.

11

DİLEK GÜLÜOZ

K.KOL.YÖN.KUR.Ü.

12

ERCAN BAYBURTLUOĞLU

MAH.YÖNETİMİ

13

FERHAT TANYELİ 

G.KOL.YÖN.KUR.Ü.

14

EMİNE BAŞARAN 

K.KOL.YÖN.KUR.Ü.

15

MEHMET ÖZTÜRK

MAH.YÖNETİMİ

16

HAKAN BÖREKÇİ

MAH.YÖNETİMİ

17

AZİZ TÜRKDEMİR

MAH.YÖNETİMİ

18

MUHAMMET SARAÇ

MAH.YÖNETİMİ

19

METİN ÖNAL

MAH.YÖNETİMİ

20

HALİL İBRAHİM YAMAN 

İSTİŞARE KURULU

21

BAHATTİN AYDIN 

İSTİŞARE KURULU

22

AHMET ÇELİK

MAH.YÖNETİMİ

23

ADEM KAYA

MAH.YÖNETİMİ

 

ESENTEPE MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO

AD - SOYAD

ÜNVAN 

1

BAHADIR İLBİLGE

MAH.BŞK.

2

MUHAMMET  TURAN 

MAH.YÖNETİMİ

3

ADEM KARAKOYUNLU

MAH.YÖNETİMİ

4

KEMAL KAYA

MAH.YÖNETİMİ

5

RECEP AYDOĞDU

MAH.YÖNETİMİ

6

KENAN AKOVA

MAH.YÖNETİMİ

7

MURAT KURTBECER

MAH.YÖNETİMİ

8

ŞÜKRÜ KÖKÇAN

MAH.YÖNETİMİ

9

RECEP KORAL

MAH.YÖNETİMİ

10

MEHMET TALHA IRAK

G.KOL.MAH.BŞK.

11

BİLAL GÜR

G.KOL.YÖN.KUR.Ü.

12

GÜLNUR BULUT

G.KOL.YÖN.KUR.Ü.

13

SAİME DEMİREL

K.KOL.YÖN.KUR.Ü.

14

KADİR AYDOĞDU

MEC.ÜYESİ

15

ZİYA BAYKARA

STK

16

TANER SARIÇAYIR

İSTİŞARE KURULU

17

EMİN ÖZGÜR

İSTİŞARE KURULU

18

ÜNAL ŞAHİN 

İSTİŞARE KURULU

19

CEVDET KOYUN

İSTİŞARE KURULU

20

DAVUT SOYDAŞ

İSTİŞARE KURULU

21

FİRAR YAYLA

İSTİŞARE KURULU

22

RECEP AKOVA

İSTİŞARE KURULU

23

ŞABAN DEMİRCİ

İSTİŞARE KURULU

24

MUSTAFA YANIK

İSTİŞARE KURULU

25

NACİ CANSIZ

İSTİŞARE KURULU

26

ADNAN BAYLAN

İSTİŞARE KURULU

 

FATİH MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO

AD - SOYAD

ÜNVAN 

1

MÜRSEL KAZMA 

MAH.BŞK.

2

GÜSEL BOZTAŞ

MAH.YÖNETİMİ

3

AHMET DAĞ

MAH.YÖNETİMİ

4

ALİ ŞEN 

MAH.YÖNETİMİ

5

AYDEMİR KAYA

MAH.YÖNETİMİ

6

HASAN BAKİ

MAH.YÖNETİMİ

7

MUSTAFA ÇELEBİ

MAH.YÖNETİMİ

8

ORHAN GÜLEÇ

MAH.YÖNETİMİ

9

SEBAHATTİN TOY

MAH.YÖNETİMİ

10

SİNAN KARAÇAY

MAH.YÖNETİMİ

11

UĞUR IRMAK

MAH.YÖNETİMİ

12

UFUK GELEN 

G.KOL.YÜN.KUR.Ü.

13

SAMET IRMAK 

G.KOL.YÜN.KUR.Ü.

14

YUSUF BAKİ

MEC.ÜYESİ

15

ŞİRİN AYAN 

K.KOL.YÖN.KUR.Ü.

16

MİNE KARAÇAY 

K.KOL.MAH.BŞK.

17

HABİB AŞI

MEC.ÜYESİ

18

AHMET KISA

İSTİŞARE KURULU

19

ASLAN YAZICI

İSTİŞARE KURULU

20

MUAMMER EREN 

İSTİŞARE KURULU

21

FATMA NUR HÜKÜM 

İSTİŞARE KURULU

22

AHMET POLAT

İSTİŞARE KURULU

23

ALİ KARADENİZ

STK

24

KÖKSAL SAĞLAM 

İSTİŞARE KURULU

25

YAŞAR ÖZTÜRK

İSTİŞARE KURULU

26

MUSTAFA AKIN 

İSTİŞARE KURULU

27

ERGİN ERBİLİCİ

İSTİŞARE KURULU

28

MUAMMER BALCI

İSTİŞARE KURULU

29

OSMAN TAŞ

İSTİŞARE KURULU

30

ZİYA ATLI

İSTİŞARE KURULU

31

YILMAZ GÜRLER

STK

32

HATİCE KARADAĞ 

KADIN KOLLARI 

33

SİNAN BARIŞ KAYA

İSTİŞARE KURULU

 

GÜNEY MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO

AD - SOYAD

ÜNVAN 

1

Murat YILDIRIM

MAH.BŞK.

2

Mustafa DİLAVER

MAH.YÖNETİMİ

3

Abdurrahman TAŞ

MAH.YÖNETİMİ

4

Muhammet Emin ÇOBAN

MAH.YÖNETİMİ

5

Süleyman ŞENDOĞAN

MAH.YÖNETİMİ

6

Hüseyin GÜMÜŞ

MAH.YÖNETİMİ

7

Adnan AYSAL

MAH.YÖNETİMİ

8

Abdullah ÇAKIR

MAH.YÖNETİMİ

9

Fatih KURTARAN

MAH.YÖNETİMİ

10

Hüseyin SABAN

MAH.YÖNETİMİ

11

Hüseyin SARIBIYIKOĞULLARI

MAH.YÖNETİMİ

12

Ömer KOÇVER

MAH.YÖNETİMİ

13

Abdullah EROĞLU

MAH.YÖNETİMİ

14

Sedat YILMAZ

AVUKAT

15

Ahmet Sinan FİDAN

MEC.ÜYES

16

Zeki KURTULUŞ

MEC.ÜYESİ

17

Sevil ÖZBEK

K.KOL.BAŞKANI

18

Zeynep Sultan ŞİMŞEK

K.KOL.İL YÖN.KUR.Ü.

19

Leyla YILDIRIM

K.KOL.YÖN.KUR.Ü.

20

Hatice ÖN

K.KOL.MAH.BŞK.

21

Esra KARA

K.KOL.YÖN.KUR.Ü.

22

Orhan KURHAN

MAH.BŞK.

23

Yusuf İSLAM IRAK

G.KOL.MAH.BŞK.

24

Doğan ORAK

G.KOL.İL.YÖN.

25

Erdal UÇUK

GE.KOL.YÖN.KUR.Ü.

26

Nurullah KAPÇAK

GE.KOL.YÖN.KUR.Ü.

27

Muhammed Enes YILDIRIM

GE.KOL.YÖN.KUR.Ü.

28

Mehmet ŞENDOĞAN

ESKİ MECLİS ÜYESİ

29

Akif AKÇİL

İSTİŞARE KURULU

30

Hilmi ÖZDİLEK

STK

31

Mehmet OGAN

İSTİŞARE KURULU

32

Ali ÇAKIR

İSTİŞARE KURULU

33

Ahmet İPEK

İSTİŞARE KURULU

34

Mikail SALTABAŞ

İSTİŞARE KURULU

35

İsmail ŞAHİNKAYA

STK

36

Bedir ŞENDOĞAN

İSTİŞARE KURULU

37

Şerafet ÇAĞLAR

İSTİŞARE KURULU

38

Murtaza BAL

İSTİŞARE KURULU

39

Murat DİLAVER

İSTİŞARE KURULU

40

Fikret ÖN

MAH.YÖNETİMİ

41

Muammer GÖZÜM

MAH.YÖNETİMİ

42

Hacı Salih BAŞAK

MAH.YÖNETİMİ

43

Yavuz MENŞUR

MAH.YÖNETİMİ

44

Osman AKOVA

STK

45

Ali TOSUN

MAH.YÖNETİMİ

 

HACIOSMAN MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO

AD - SOYAD

ÜNVAN 

1

MEHMET SAYIM

MAH.BŞK.

2

AHMET KAPÇAK

MAH.YÖNETİMİ

3

GÖKMEN AKGÜL

MAH.YÖNETİMİ

4

KAYA MENDEŞ

MAH.YÖNETİMİ

5

HASBİ DURMUŞ

MAH.YÖNETİMİ

6

SELAHATTİN BULUT

MAH.YÖNETİMİ

7

LATİF KOLDAGÜÇ

MAH.YÖNETİMİ

8

CEMAL KALMUK

MAH.YÖNETİMİ

9

SELİM KÜÇÜKYILMAZ

MAH.YÖNETİMİ

10

RAMAZAN ŞENTÜRK

MAH.YÖNETİMİ

11

MEHMET ŞENOL

MAH.YÖNETİMİ

12

ŞEVKİ ÜNAL

MAH.YÖNETİMİ

13

FATİH BALAY

G.KOL.MAH.BŞK.

14

AHMET ÜZÜMCÜ

G.KOL.YÖN.KUR.Ü.

15

GÜLSÜM ÖZAY 

K.KOL.MAH.BŞK.

16

SELMA BATUR

KÇKOL.YÖN.KUR.Ü.

17

SEZAİ MERCAN 

MAH.YÖNETİMİ

18

HALİL KÜÇÜK

MEC.ÜYESİ

19

AYŞE AYDEMİR

İSTİŞARE KURULU

20

ÖMER ÜLKE

İSTİŞARE KURULU

21

REFİK ŞENLİK

İSTİŞARE KURULU

22

AYŞE KARAGÖZ

İSTİŞARE KURULU

23

ALİ BALAY

İSTİŞARE KURULU

24

ENVER KARADUMAN 

İSTİŞARE KURULU

25

RAHMİ ÖGE

İSTİŞARE KURULU

26

KADRİYE KÖKSAL

İSTİŞARE KURULU

27

İSA YILDIRIM 

İSTİŞARE KURULU

28

MUHARREM YILDIZ

İSTİŞARE KURULU

29

AHMET ÇINAR 

İSTİŞARE KURULU

30

ERKAN YILMAZ 

İSTİŞARE KURULU

31

OSMAN KOÇ

İSTİŞARE KURULU

32

MUHARREM HAMARAT

İSTİŞARE KURULU

33

ÖZGÜR PALA

İSTİŞARE KURULU

34

TUNCAY TUÇ

STK

35

TEOMAN BEKİROĞLU

STK

 

HACIAKİF MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO

AD - SOYAD

ÜNVAN 

1

FARUK DENLİ

MEC.ÜYESİ

2

ERGİN ÖZTÜRK

MAH.BŞK.

3

ARİFE KURT

K.KOL.MAH.BŞK.

4

MUSTAFA BULUT

MAH.YÖNETİMİ

5

İSMAİL ÖZTÜRK

G.KOLLARI

 

İLİMTEPE MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO

AD - SOYAD

ÜNVAN 

1

FAHRETTİN KOÇAK

MAH.BŞK.

2

ŞENER SÖĞÜT

MEC.ÜYESİ

3

MEHMET ÇELİKBAŞ

MAH.YÖNETİMİ

4

MUZAFFER TUZCU

MAH.YÖNETİMİ

5

SAVAŞ ÖZDAMAR

MAH.YÖNETİMİ

6

İBRAHİM DURMUŞ

İSTİŞARE KURULU

7

FATİH YAVUZ

İSTİŞARE KURULU

8

ARZU DÜZENLİ

K.KOL.YÖN.KUR.Ü.

9

GÜL MACİT

K.KOL.YÖN.KUR.Ü.

10

ADEM KOYUN 

GE.KOL.YÖN.KUR.Ü.

11

GÖKMEN GÖKMEN

GE.KOL.YÖN.KUR.Ü.

 

KUZEY MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO

AD - SOYAD

ÜNVAN 

1

FERHAT KÖKÇAM

MAH.BŞK.

2

HÜSEYİN SARIKAYA

MAH.YÖNETİMİ

3

İSMAİL GÜNDÜZ

MAH.YÖNETİMİ

4

ADEM NALBANT

MAH.YÖNETİMİ

5

YUNUS EMRE KASIMOĞLU

MAH.YÖNETİMİ

6

ÜKAŞE SAĞLAM

MAH.YÖNETİMİ

7

RECEP SOYCAN

MAH.YÖNETİMİ

8

KADİR ALÇIK

G.KOL.BAŞKANI 

9

GÜNCER YETEN

G.KOL.YÖN.KUR.Ü.

10

SULTAN ÇAKIR

K.KOL.YÖN.KUR.Ü.

11

NURGÜL DOĞAN

K.KOL.MAH.BŞK.

12

BÜLENT TUNCA 

KURUCULAR KURULU

13

METİN DAN

MEC.ÜYESİ

14

OSMAN YAVUZ

STK

15

HASAN ANDAÇ

İSTİŞARE KURULU

16

MEHMET AKKURT

İSTİŞARE KURULU

17

FUAT EROĞLU

G.KOL.YÖN.KUR.ÜYESİ

 

KİRAZLIYALI MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO

AD - SOYAD

ÜNVAN 

1

YUSUF DÖNMEZ

MAH.BŞK.

2

KADİR KURT

MAH.YÖNETİMİ

3

ŞAMİL KARAÇAY

MAH.YÖNETİMİ

4

ÖMER YILMAZ 

MEC.ÜYESİ

5

MEHMET ŞAHİN

MEC.ÜYESİ

6

HATİCE ÖZYURT

K.KOL.MAH.BŞK.

7

NURETTİN YILDIRIM 

İSTİŞARE KURULU

 

KIŞLADÜZÜ MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO

AD - SOYAD

ÜNVAN 

1

SELİM ÇALIŞKAN 

MAH.BŞK.

2

HASAN KARAHAN 

MAH.YÖNETİMİ

3

SADRETTİN AKSOY

MAH.YÖNETİMİ

4

AYHAN YILMAZ

MAH.YÖNETİMİ

5

OĞUZHAN KUZU

G.KOL.YÖN.KUR.Ü.

6

HÜLYA BÜKER

K.KOL.MAH.BŞK.

7

AYHAN KILIÇ

İSTİŞARE KURULU

8

FERAMUZ ÇELİK

İSTİŞARE KURULU

9

ÖKTEM DERE

İSTİŞARE KURULU

10

NUSRET KARAKAYA

İSTİŞARE KURULU

11

ADEM ÇAĞIL

İSTİŞARE KURULU

12

HAMİT ÖRGÜÇ

STK

 

M.SİNAN MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO

AD - SOYAD

ÜNVAN 

1

ÜZEYİR UĞUR

MAH.BŞK.

2

SADETTİN KUŞ

MAH.YÖNETİMİ

3

İHSAN ÇARBOĞA

MAH.YÖNETİMİ

4

İHSAN YILDIRIM 

MAH.YÖNETİMİ

5

HALİT ÖZŞENTÜRK

MAH.YÖNETİMİ

6

MUSA TAŞKIN 

MAH.YÖNETİMİ

7

HÜSEYİN SARI

MAH.YÖNETİMİ

8

CENGİZ ALPAT

MAH.YÖNETİMİ

9

MEHMET ALİ GÜLECAN

MAH.YÖNETİMİ

10

NERMİN ÜNVER

MAH.YÖNETİMİ

11

MUSTAFA YAVUZ

MAH.YÖNETİMİ

12

AYŞE GÜLŞAN 

K.KOL.MAH.BŞK.

13

NALAN ERKAN 

K.KOL.YÖN.KUR.Ü.

14

HANDAN GÜLEÇ

K.KOL.YÖN.KUR.Ü.

15

SERDAR KAHRIMAN

G.KOL.MAH.BŞK

16

ERDEM ALP

G.KOL.YÖN.KUR.Ü.

17

MERVE HELVACI

G.KOL.YÖN.KUR.Ü.

18

NİGAR YAĞIZ

MEC.ÜYESİ

19

TUBA KAYA

K.KOL.İL.YÖN.KUR.Ü.

20

LEYLA COŞKUN

İSTİŞARE KURULU

21

İSMAİL DOĞAN

STK

22

ŞEKER KOÇ

İSTİŞARE KURULU

23

ZEKERİYA ÇETİN

İSTİŞARE KURULU

24

RECEP ŞEN

İSTİŞARE KURULU

25

KEZBAN ÖZTÜRK

İSTİŞARE KURULU

26

YUSUF ERYARSOY

İSTİŞARE KURULU

27

ZEKERİYA YILDIRIM 

İSTİŞARE KURULU

28

REMZİYE BAZNA

İSTİŞARE KURULU

29

KASIM TOLUN

İSTİŞARE KURULU

30

AHMET DURSUN 

İSTİŞARE KURULU

31

OSMAN GÖZÜBÜYÜK

İSTİŞARE KURULU

32

MEDİNE YAŞIK

İSTİŞARE KURULU

33

MEHMET ALLAK

STK

34

HÜSEYİN KODET

İSTİŞARE KURULU

35

İSMET YAŞAR 

İSTİŞARE KURULU

36

ABDULLAH PARLAK

MEC.ÜYESİ

 

YENİYALI MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO

AD - SOYAD

ÜNVAN 

1

MUHAMMET ÖZKARATAŞ

MAH.BŞK.

2

YILMAZ SÖNMEZ

MAH.YÖNETİMİ

3

FUAT İVAK 

MAH.YÖNETİMİ

4

CENGİZ KURNAZ

MAH.YÖNETİMİ

5

ETHEM ALTUNCU 

MAH.YÖNETİMİ

6

ŞERAFETTİN ÇAPAR

MAH.YÖNETİMİ

7

YASİN ŞAHİN

MAH.YÖNETİMİ

8

YUNUS AKGÜN 

MAH.YÖNETİMİ

9

HALİL YAVUZ

MAH.YÖNETİMİ

10

TUNCAY GENÇTÜRK

MAH.YÖNETİMİ

11

HASAN ÇEN

MAH.YÖNETİMİ

12

KAMİL BALCI

MAH.YÖNETİMİ

13

HÜSEYİN ERDEM 

G.KOL.YÖN.KUR.Ü.

14

AYŞENUR CERİT

G.KOL.YÖN.KUR.Ü.

15

TAHSİN GÜN

G.KOL.YÖN.KUR.Ü.

16

AYSUN DEMİR

K.KOL.YÖN.KUR.Ü.

17

NURSEL ÇALIMLI

K.KOL.YÖN.KUR.Ü.

18

SEMA GÜLER 

K.KOL.MAH.BŞK.

19

BURHANETTİN BİRİK

İSTİŞARE KURULU

20

RAMAZAN TUNA 

İSTİŞARE KURULU

21

SİNAN YILDIZ

İSTİŞARE KURULU

22

RESUL KILIÇ

İSTİŞARE KURULU

23

MEHMET ATALI

İSTİŞARE KURULU

24

BİRSEN ÖZGE

İSTİŞARE KURULU

25

AHMET AL

İSTİŞARE KURULU

26

EMİNE EFE

İSTİŞARE KURULU

27

MUSTAFA AŞIKOĞLU

STK -ESNAF

28

ŞENAY YALÇIN

İSTİŞARE KURULU

29

NEVZAT COŞKUN

STK

30

NİHAT TEKGÜMÜŞ

İSTİŞARE KURULU

31

HÜSEYİN TUNÇ

STK

32

FATİH BEKTAŞ

İSTİŞARE KURULU

33

CANAN AYKIZ

İSTİŞARE KURULU

34

DERYA AYHAN 

K.KOL.YÖN.KUR.Ü.

35

EMRULLAH DEMİRKOL

MAH.YÖNETİMİ

36

ÖMERCAN DÖNMEZ

GENÇLİK KOLLARI

 

Y.S.SELİM MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO

AD - SOYAD

ÜNVAN 

1

ABDULVEHAP METE

MAH.BŞK.

2

YASİN GÖZALAN 

MAH.YÖNETİMİ

3

KADİR YILMAZ

MAH.YÖNETİMİ

4

FEYZULLAH SARAÇ

MAH.YÖNETİMİ

5

ABDULHALİM GÖZALAN 

MAH.YÖNETİMİ

6

M.RIDA DÜLGE

MAH.YÖNETİMİ

7

CAN ERTAN METE

G.KOL.YÖN.KUR.Ü.

8

ABDULBAKİ METE 

MAH.YÖNETİMİ

9

AHMET AYAZ KILIÇ

G.KOL.YÖN.KUR.Ü.

10

İREM TENLİK 

K.KOL.YÖN.KUR.Ü.

11

FİLİZ SOYDAŞ

K.KOL.MAH.BŞK.

12

SALİH SEZGİN 

MAH.YÖNETİMİ

13

SERVET ÇİÇEK

MAH.YÖNETİMİ

14

ABDURAHMAN GÖZALAN

STK

15

ERDAL ORUÇ

MAH.YÖNETİMİ

16

BİLAL BOZKURT

MAH.YÖNETİMİ

17

SEBAHATTİN DURMUŞ

MAH.YÖNETİMİ

18

İSA BOZKURT

STK

19

SIDDIK YILDIRIM 

MAH.YÖNETİMİ

20

ASLAN İLMAN 

MAH.YÖNETİMİ

21

RAHMİ ALTUN 

İSTİŞARE KURULU

22

ESENGÜL MİNTEMUR

K.KOL.YÖN.KUR.Ü.

23

YÜKSEL ADIGÜZEL

MAH.YÖNETİMİ

24

GÖKHAN YILMAZ

G.KOL.MAH.BŞK.

25

AYŞEN ÖZDEMİR

MAH.YÖNETİMİ

26

ADEM TETİK

MAH.YÖNETİMİ

27

İLKNUR YEŞİLTAŞ

K.KOL.YÖN.KUR.Ü.

28

GÖKHAN MERİÇ

G.KOL.MAH.BŞK.

 

Y.HEREKE MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO

AD - SOYAD

ÜNVAN 

1

KEMAL KURHAN 

KAN.ÖNDERİ

2

ABDURAHMAN BİLDİK

İSTİŞARE KURULU

3

İSMAİL KAYA

KAN.ÖNDERİ

4

ABİDİN ÖNER

MAH.YÖNETİMİ

5

MELEK POLAT 

K.KOLLARI

6

AYHAN BARAN 

MAH.YÖNETİMİ

7

LÜTFÜ ÖZTÜRK

MAH.YÖNETİMİ

 

17 AĞUSTOS MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO

AD - SOYAD

ÜNVAN 

1

M.SENA BUDAK

MAH.BŞK

2

CEMALETTİN GÜL

MAH.YÖNETİMİ

3

ADEM YAVUZ ŞEKER

MAH.YÖNETİMİ

4

RABİA YILDIZ

MAH.YÖNETİMİ

5

ALATTİN KARAOĞLAN 

MAH.YÖNETİMİ

6

ABDULLAH CİLDAN 

MAH.YÖNETİMİ

 

ALİHOCALAR MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO

AD - SOYAD

ÜNVAN 

1

HAYATİ DÖNER

MAH.BŞK.

2

NURETTİN BEKÇİ

MAH.YÖNETİMİ

3

MUHAMMET YANAR 

MAH.YÖNETİMİ

 

BELEN MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO

AD - SOYAD

ÜNVAN 

1

MUAMMER YAVUZ

MAH.BŞK.

2

ERSİN GÜR

MAH.YÖNETİMİ

 

CUMA MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO

AD - SOYAD

ÜNVAN 

1

ONUR AYYÜZ

MAH.BŞK.

2

METİN GÜL

MAH.YÖNETİMİ

3

İBRAHİM SADUN

MAH.YÖNETİMİ

 

ÇIRAKLI MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO

AD - SOYAD

ÜNVAN 

1

RAİF ÖZBEY

MAH.BŞK.

2

ERGÜN ÖZSOY

MAH.YÖNETİMİ

 

DERE MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO

AD - SOYAD

ÜNVAN 

1

SALİM ÖZTÜRK

MAH.BŞK.

2

HÜSNÜ KAÇAR

MAH.YÖNETİMİ

 

DİKENLİ MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO

AD - SOYAD

ÜNVAN 

1

AYDIN BEKLER

MAH.BŞK.

2

NEDİM ATAR

MAH.YÖNETİMİ

 

ELMACIK MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO

AD - SOYAD

ÜNVAN 

1

İBRAHİM ATEŞ

MAH.BŞK.

2

MUHAMMET ÜNLÜTÜRK

MAH.YÖNETİMİ

3

HÜSEYİN BÜYÜKKOL

MAH.YÖNETİMİ

 

HİMMETLİ MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO

AD - SOYAD

ÜNVAN 

1

RECEP ATİLLA

MAH.BŞK.

 

KALBURCU MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO

AD - SOYAD

ÜNVAN 

1

FATİH ÇAKIR

MAH.BŞK.

 

KARAYAKUPLU MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO

AD - SOYAD

ÜNVAN 

1

SEDAT KARAŞİN 

MAH.BŞK.

 

KUTLUCA MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO

AD - SOYAD

ÜNVAN 

1

YAKUP ÇAKAL

MAH.BŞK.

2

MUSTAFA ÖZKAN 

MAH.YÖNETİMİ

 

NAİP MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO

AD - SOYAD

ÜNVAN 

1

NİHAT KARAŞİN

MAH.BŞK.

 

OSMANLI MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO

AD - SOYAD

ÜNVAN 

1

HALİT DURMAZ

MAH.BŞK.

 

SEVİNDİKLİ MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO

AD - SOYAD

ÜNVAN 

1

AHMET ÖNEN

MAH.BŞK.

 

SİPAHİLER MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO

AD - SOYAD

ÜNVAN 

1

ŞERİF ALİ KAYA

MAH.BŞK.

2

MEHMET GÜLER

MAHALLE YÖNETİMİ

 

ŞEMSETTİN MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO

AD - SOYAD

ÜNVAN 

1

BENAMİ DÖNER

MAH.BŞK.

 

ŞİRİNYALI MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO

AD - SOYAD

ÜNVAN 

1

MUSTAFA YİĞİT

MAH.BŞK.

 

AK PARTİ KÖRFEZ İLÇE BAŞKANLIĞI 6.OLAĞAN KONGRE DELEGE LİSTESİ

S.NO

AD - SOYAD

GÖREVİ

1

KENAN YUCA 

ASİL DELEGE

2

SEZAİ ÖZTÜRK

ASİL DELEGE

3

LOKMAN ÖZDEMİR

ASİL DELEGE

4

RAHMİ YÜKSEL 

ASİL DELEGE

5

TUBA BUĞUR

ASİL DELEGE

6

DOĞAN ÖNAL 

ASİL DELEGE

7

PINAR UYSAL

ASİL DELEGE

8

EMİN YILDIZ

ASİL DELEGE

9

TURGUT CAFEROĞLU

ASİL DELEGE

10

ABDURAHMAN KURULU

ASİL DELEGE

11

BURHANETTİN SAYIM 

ASİL DELEGE

12

AHMET KEMİK

ASİL DELEGE

13

ATAKAN YAVUZ

ASİL DELEGE

14

YUNUS PEHLİVAN 

ASİL DELEGE

15

FURKAN SEVİL

ASİL DELEGE

16

FATİH KÖSEEREN 

ASİL DELEGE

17

ÖMER İNCELİ

ASİL DELEGE

18

ERKAL TANTÜRK

ASİL DELEGE

19

HAYATİ ŞAŞDIM

ASİL DELEGE

20

SELDA SAĞCAN 

ASİL DELEGE

21

ADEM NALBANT 

ASİL DELEGE

22

İMDAT AKBAŞ

ASİL DELEGE

23

İMDAT MERAL 

ASİL DELEGE

24

LÜTFİ KOCAKUŞAK

ASİL DELEGE

25

MEHMET TİKRE

ASİL DELEGE

26

ERCAN SÖĞÜT

ASİL DELEGE

27

NİHAT KILIÇ

ASİL DELEGE

28

MURAT YAZAR 

ASİL DELEGE

29

BANU ERENOĞLU

ASİL DELEGE

30

BAHRİYE BAŞTAŞ

ASİL DELEGE

31

MUHAMMET SÖĞÜT

ASİL DELEGE

32

ŞENER SEÇKİN 

ASİL DELEGE

33

MEHMET BULUT

ASİL DELEGE

34

NACİ TAŞDELEN 

ASİL DELEGE

35

HAKAN İŞYAR

ASİL DELEGE

36

SELAHATTİN KABADAYIOĞLU

ASİL DELEGE

37

NİZAMETTİN YILDIRIM 

ASİL DELEGE

38

FADIL DURMAZ

ASİL DELEGE

39

MUAZZEZ KAPLAN 

ASİL DELEGE

40

TUNCER BOZYURT

ASİL DELEGE

41

MUSTAFA ERGÜLER

ASİL DELEGE

42

MEHMET SAİT TOKMAK 

ASİL DELEGE

43

HALİM KARAKAYA 

ASİL DELEGE

44

ERGİN YETEN 

ASİL DELEGE

45

UFUK KAYA

ASİL DELEGE

46

BİLAL BİLGİÇ

ASİL DELEGE

47

MÜSELLİM CİMŞİT

ASİL DELEGE

48

ORHAN ÖZMEN 

ASİL DELEGE

49

MURAT KAYMAZ

ASİL DELEGE

50

MURAT ÜNKARACALAR

ASİL DELEGE

51

SEYFETTİN UZUN 

ASİL DELEGE

52

MUSTAFA İPEK

ASİL DELEGE

53

EMİNE ER

ASİL DELEGE

54

DİLEK GÜLÜOZ

ASİL DELEGE

55

ALİ RIZA AYDIN

ASİL DELEGE

56

FERHAT TANYELİ 

ASİL DELEGE

57

EMİNE BAŞARAN 

ASİL DELEGE

58

MEHMET ÖZTÜRK

ASİL DELEGE

59

HAKAN BÖREKÇİ

ASİL DELEGE

60

AZİZ TÜRKKÖLESİ

ASİL DELEGE

61

MUHAMMET SARAÇ

ASİL DELEGE

62

METİN ÖNAL

ASİL DELEGE

63

HALİL İBRAHİM YAMAN 

ASİL DELEGE

64

BAHATTİN AYDIN 

ASİL DELEGE

65

AHMET ÇELİK

ASİL DELEGE

66

ADEM KAYA

ASİL DELEGE

67

BAHADIR İLBİLGE

ASİL DELEGE

68

MUHAMMET  TURAN 

ASİL DELEGE

69

ADEM KARAKOYUNLU

ASİL DELEGE

70

KEMAL KAYA

ASİL DELEGE

71

RECEP AYDOĞDU

ASİL DELEGE

72

KENAN AKOVA

ASİL DELEGE

73

MURAT KURTBECER

ASİL DELEGE

74

ŞÜKRÜ KÖKÇAN

ASİL DELEGE

75

RECEP VAROL

ASİL DELEGE

76

MEHMET TALHA IRAK

ASİL DELEGE

77

BİLAL GÜR

ASİL DELEGE

78

GÜLNUR BULUT

ASİL DELEGE

79

SAİME DEMİREL

ASİL DELEGE

80

KADİR AYDOĞDU

ASİL DELEGE

81

ZİYA BAYKARA

ASİL DELEGE

82

TANER SARIÇAYIR

ASİL DELEGE

83

EMİN ÖZGÜR

ASİL DELEGE

84

ÜNAL ŞAHİN 

ASİL DELEGE

85

CEVDET KOYUN

ASİL DELEGE

86

DAVUT SOYDAŞ

ASİL DELEGE

87

FİRAR YAYLA

ASİL DELEGE

88

RECEP AKOVA

ASİL DELEGE

89

ŞABAN DEMİRCİ

ASİL DELEGE

90

MUSTAFA YANIK

ASİL DELEGE

91

NACİ CANSIZ

ASİL DELEGE

92

ADNAN BAYLAN

ASİL DELEGE

93

MÜRSEL KAZMA 

ASİL DELEGE

94

GÜSEL BOZTAŞ

ASİL DELEGE

95

AHMET DAĞ

ASİL DELEGE

96

ALİ ŞEN 

ASİL DELEGE

97

AYDEMİR KAYA

ASİL DELEGE

98

HASAN BAKİ

ASİL DELEGE

99

MUSTAFA ÇELEBİ

ASİL DELEGE

100

ORHAN GÜLEÇ

ASİL DELEGE

101

SEBAHATTİN TOY

ASİL DELEGE

102

SİNAN KARAÇAY

ASİL DELEGE

103

UĞUR IRMAK

ASİL DELEGE

104

UFUK GELEN 

ASİL DELEGE

105

SAMET IRMAK 

ASİL DELEGE

106

YUSUF BAKİ

ASİL DELEGE

107

ŞİRİN AYAN 

ASİL DELEGE

108

MİNE KARAÇAY 

ASİL DELEGE

109

HABİB AŞI

ASİL DELEGE

110

AHMET KISA

ASİL DELEGE

111

ASLAN YAZICI

ASİL DELEGE

112

MUHAMMER EREN 

ASİL DELEGE

113

FATMA NUR HÜKÜM 

ASİL DELEGE

114

AHMET POLAT

ASİL DELEGE

115

ALİ KARADENİZ

ASİL DELEGE

116

KÖKSAL SAĞLAM 

ASİL DELEGE

117

YAŞAR ÖZTÜRK

ASİL DELEGE

118

MUSTAFA AKIN 

ASİL DELEGE

119

ENGİN ERBİLİCİ

ASİL DELEGE

120

MUAMMER BALCI

ASİL DELEGE

121

OSMAN TAŞ

ASİL DELEGE

122

ZİYA ATLI

ASİL DELEGE

123

MUAMMER BALCI

ASİL DELEGE

124

OSMAN TAŞ

ASİL DELEGE

125

ZİYA ATLI

ASİL DELEGE

126

YILMAZ GÜRLER

ASİL DELEGE

127

HATİCE KARADAĞ 

ASİL DELEGE

128

SİNAN BARIŞ KAYA

ASİL DELEGE

129

MUSTAFA AKIN 

ASİL DELEGE

130

Murat YILDIRIM

ASİL DELEGE

131

Mustafa DİLAVER

ASİL DELEGE

132

Abdurrahman TAŞ

ASİL DELEGE

133

Muhammet Emin ÇOBAN

ASİL DELEGE

134

Süleyman ŞENDOĞAN

ASİL DELEGE

135

Hüseyin GÜMÜŞ

ASİL DELEGE

136

Adnan AYSAL

ASİL DELEGE

137

Abdullah ÇAKIR

ASİL DELEGE

138

Fatih KURTARAN

ASİL DELEGE

139

Hüseyin SABAN

ASİL DELEGE

140

Engin YILMAZ

ASİL DELEGE

141

Ömer KOÇVER

ASİL DELEGE

142

Abdullah EROĞLU

ASİL DELEGE

143

Sedat YILMAZ

ASİL DELEGE

144

Ahmet Sinan FİDAN

ASİL DELEGE

145

Zeki KURTULUŞ

ASİL DELEGE

146

Sevil ÖZBEK

ASİL DELEGE

147

Zeynep Sultan ŞİMŞEK

ASİL DELEGE

148

Leyla YILDIRIM

ASİL DELEGE

149

Hatice ÖN

ASİL DELEGE

150

Esra KARA

ASİL DELEGE

151

Orhan KURHAN

ASİL DELEGE

152

Yusuf İSLAM IRAK

ASİL DELEGE

153

Doğan ORAK

ASİL DELEGE

154

Erdal UÇUK

ASİL DELEGE

155

Nurullah KAPÇAK

ASİL DELEGE

156

Muhammed Enes YILDIRIM

ASİL DELEGE

157

Mehmet ŞENDOĞAN

ASİL DELEGE

158

Akif AKÇİL

ASİL DELEGE

159

Hilmi ÖZDİLEK

ASİL DELEGE

160

Mehmet OGAN

ASİL DELEGE

161

Ali ÇAKIR

ASİL DELEGE

162

Ahmet İPEK

ASİL DELEGE

163

Mikail SALTABAŞ

ASİL DELEGE

164

İsmail ŞAHİNKAYA

ASİL DELEGE

165

Bedir ŞENDOĞAN

ASİL DELEGE

166

Şerafet ÇAĞLAR

ASİL DELEGE

167

Murtaza BAL

ASİL DELEGE

168

Murat DİLAVER

ASİL DELEGE

169

Fikret ÖN

ASİL DELEGE

170

Muammer GÖZÜM

ASİL DELEGE

171

Hacı Salih BAŞAK

ASİL DELEGE

172

Yavuz MENŞUR

ASİL DELEGE

173

Osman AKOVA

ASİL DELEGE

174

Ali TOSUN

ASİL DELEGE

175

MEHMET SAYIM

ASİL DELEGE

176

AHMET KAPÇAK

ASİL DELEGE

177

GÖKMEN AKGÜL

ASİL DELEGE

178

KAYA MENDEŞ

ASİL DELEGE

179

HASBİ DURMUŞ

ASİL DELEGE

180

SELAHATTİN BULUT

ASİL DELEGE

181

LATİF KOLDAGÜÇ

ASİL DELEGE

182

CEMAL KALMUK

ASİL DELEGE

183

SELİM KÜÇÜKYILMAZ

ASİL DELEGE

184

RAMAZAN ŞENTÜRK

ASİL DELEGE

185

MEHMET ŞENOL

ASİL DELEGE

186

ŞEVKİ ÜNAL

ASİL DELEGE

187

FATİH BALAY

ASİL DELEGE

188

AHMET ÜZÜMCÜ

ASİL DELEGE

189

GÜLSÜM ÖZAY 

ASİL DELEGE

190

SELMA BATUR

ASİL DELEGE

191

SEZAİ MERCAN 

ASİL DELEGE

192

HALİL KÜÇÜK

ASİL DELEGE

193

FATİH TORUN 

ASİL DELEGE

194

ÖMER ÜLKE

ASİL DELEGE

195

REFİK ŞENLİK

ASİL DELEGE

196

HAMİ ÖNAL

ASİL DELEGE

197

ALİ BALAY

ASİL DELEGE

198

ENVER KARADUMAN 

ASİL DELEGE

199

RAHMİ ÖGE

ASİL DELEGE

200

KDRİYE KÖKSAL

ASİL DELEGE

201

İSA YILDIRIM 

ASİL DELEGE

202

MUHARREM YILDIZ

ASİL DELEGE

203

AHMET ÇINAR 

ASİL DELEGE

204

ERKAN YILMAZ 

ASİL DELEGE

205

OSMAN KOÇ

ASİL DELEGE

206

MUHARREM HAMARAT

ASİL DELEGE

207

ÖZGÜR PALA

ASİL DELEGE

208

TUNCAY TUNÇ

ASİL DELEGE

209

TEOMAN BEKİROĞLU

ASİL DELEGE

210

FARUK DENLİ

ASİL DELEGE

211

ERGİN ÖZTÜRK

ASİL DELEGE

212

ARİFE KURT

ASİL DELEGE

213

MUSTAFA BULUT

ASİL DELEGE

214

İSMAİL ÖZTÜRK

ASİL DELEGE

215

FAHRETTİN KOÇAK

ASİL DELEGE

216

ŞENER SÖĞÜT

ASİL DELEGE

217

MEHMET ÇELİKBAŞ

ASİL DELEGE

218

MUZAFFER TUZCU

ASİL DELEGE

219

SAVAŞ ÖZDAMAR

ASİL DELEGE

220

İBRAHİM DURMUŞ

ASİL DELEGE

221

FATİH YAVUZ

ASİL DELEGE

222

ARZU DÜZENLİ

ASİL DELEGE

223

GÜL MACİT

ASİL DELEGE

224

ADEM KOYUN 

ASİL DELEGE

225

GÖKMEN GÖKMEN

ASİL DELEGE

226

FERHAT KÖKÇAM

ASİL DELEGE

227

HÜSEYİN SARIKAYA

ASİL DELEGE

228

İSMAİL GÜNDÜZ

ASİL DELEGE

229

ADEM NALBANT

ASİL DELEGE

230

YUNUS EMRE KASIMOĞLU

ASİL DELEGE

231

ÜKAŞE SAĞLAM

ASİL DELEGE

232

RECEP SAYCAN

ASİL DELEGE

233

KADİR ALÇIK

ASİL DELEGE

234

GÜNCER YETEN

ASİL DELEGE

235

SULTAN ÇAKIR

ASİL DELEGE

236

NURGÜL DOĞAN

ASİL DELEGE

237

BÜLENT TUNCA 

ASİL DELEGE

238

METİN DAN

ASİL DELEGE

239

OSMAN YAVUZ

ASİL DELEGE

240

HASAN ANDAÇ

ASİL DELEGE

241

MEHMET AKKURT

ASİL DELEGE

242

FUAT EROĞLU

ASİL DELEGE

243

YUSUF DÖNMEZ

ASİL DELEGE

244

KADİR KURT

ASİL DELEGE

245

ŞAMİL KARAÇAY

ASİL DELEGE

246

ÖMER YILMAZ 

ASİL DELEGE

247

MEHMET ŞAHİN

ASİL DELEGE

248

HATİCE ÖZYURT

ASİL DELEGE

249

NURETTİN YILDIRIM 

ASİL DELEGE

250

SELİM ÇALIŞKAN 

ASİL DELEGE

251

HASAN KARAHAN 

ASİL DELEGE

252

SEDRETTİN AKSOY

ASİL DELEGE

253

AYHAN YILMAZ

ASİL DELEGE

254

OĞUZHAN KUZU

ASİL DELEGE

255

HÜLYA BÜKER

ASİL DELEGE

256

AYHAN KILIÇ

ASİL DELEGE

257

FERAMUZ ÇELİK

ASİL DELEGE

258

ÖKTEM DERE

ASİL DELEGE

259

NUSRET KARAKAYA

ASİL DELEGE

260

ADEM ÇAĞIL

ASİL DELEGE

261

HAMİT ÖRGÜÇ

ASİL DELEGE

262

ÜZEYİR UĞUR

ASİL DELEGE

263

SADETTİN KUŞ

ASİL DELEGE

264

İHSAN ÇARBOĞA

ASİL DELEGE

265

İHSAN YILDIRIM 

ASİL DELEGE

266

HALİT ÖZŞENTÜRK

ASİL DELEGE

267

MUSA TAŞKIN 

ASİL DELEGE

268

HÜSEYİN SARI

ASİL DELEGE

269

CENGİZ ALPAT

ASİL DELEGE

270

MEHMET ALİ GÜLECAN

ASİL DELEGE

271

NERMİN ÜNVER

ASİL DELEGE

272

MUSTAFA YAVUZ

ASİL DELEGE

273

AYŞE GÜLŞAN 

ASİL DELEGE

274

NALAN ERKAN 

ASİL DELEGE

275

HANDAN GÜLEÇ

ASİL DELEGE

276

SERDAR KAHRIMAN

ASİL DELEGE

277

ERDEM ALP

ASİL DELEGE

278

MERVE HELVACI

ASİL DELEGE

279

NİGAR YAĞIZ

ASİL DELEGE

280

TUBA KAYA

ASİL DELEGE

281

LEYLA COŞKUN

ASİL DELEGE

282

İSMAİL DOĞAN

ASİL DELEGE

283

ŞEKER KOÇ

ASİL DELEGE

284

ZEKERİYA ÇETİN

ASİL DELEGE

285

RECEP ŞEN

ASİL DELEGE

286

KEZBAN ÖZTÜRK

ASİL DELEGE

287

YUSUF ERYARSOY

ASİL DELEGE

288

ZEKERİYA YILDIRIM 

ASİL DELEGE

289

REMZİYE BAZNA

ASİL DELEGE

290

KASIM TOLUN

ASİL DELEGE

291

AHMET DURSUN 

ASİL DELEGE

292

OSMAN GÖZÜBÜYÜK

ASİL DELEGE

293

MEDİNE YAŞIK

ASİL DELEGE

294

MEHMET ALLAK

ASİL DELEGE

295

HÜSEYİN KODET

ASİL DELEGE

296

İSMET YAŞAR 

ASİL DELEGE

297

ABDULLAH PARLAK

ASİL DELEGE

298

MUHAMMET ÖZKARATAŞ

ASİL DELEGE

299

YILMAZ SÖNMEZ

ASİL DELEGE

300

FUAT İVAK 

ASİL DELEGE

301

CENGİZ KURNAZ

ASİL DELEGE

302

ETHEM ALTUNCU 

ASİL DELEGE

303

ŞERAFETTİN ÇAPAR

ASİL DELEGE

304

YASİN ŞAHİN

ASİL DELEGE

305

YUNUS AKGÜN 

ASİL DELEGE

306

HALİL YAVUZ

ASİL DELEGE

307

TUNCAY GENÇTÜRK

ASİL DELEGE

308

HASAN ÇEN

ASİL DELEGE

309

KAMİL BALCI

ASİL DELEGE

310

HÜSEYİN ERDEM 

ASİL DELEGE

311

AYŞENUR CERİT

ASİL DELEGE

312

TAHSİN GÜN

ASİL DELEGE

313

AYSUN DEMİR

ASİL DELEGE

314

NURSEL ÇALIMLI

ASİL DELEGE

315

SEMA GÜLER 

ASİL DELEGE

316

BURHANETTİN BİRİK

ASİL DELEGE

317

RAMAZAN TUNA 

ASİL DELEGE

318

SİNAN YILDIZ

ASİL DELEGE

319

RESUL KILIÇ

ASİL DELEGE

320

MEHMET ATALI

ASİL DELEGE

321

BİRSEN ÖZGE

ASİL DELEGE

322

AHMET AL

ASİL DELEGE

323

EMİNE EFE

ASİL DELEGE

324

MUSTAFA AŞIKOĞLU

ASİL DELEGE

325

ŞENAY YALÇIN

ASİL DELEGE

326

NEVZAT COŞKUN

ASİL DELEGE

327

NİHAT TEKGÜMÜŞ

ASİL DELEGE

328

HÜSEYİN TUNÇ

ASİL DELEGE

329

FATİH BEKTAŞ

ASİL DELEGE

330

CANAN AYKIZ

ASİL DELEGE

331

DERYA AYHAN 

ASİL DELEGE

332

EMRULLAH DEMİRKOL

ASİL DELEGE

333

ÖMERCAN DÖNMEZ

ASİL DELEGE

334

ABDULVEHAP METE

ASİL DELEGE

335

YASİN GÖZALAN 

ASİL DELEGE

336

KADİR YILMAZ

ASİL DELEGE

337

FATİH GELTURAN 

ASİL DELEGE

338

ABDULHALİM GÖZALAN 

ASİL DELEGE

339

M.RIDA DÜLGE

ASİL DELEGE

340

CAN ERTAN METE

ASİL DELEGE

341

ABDULBAKİ METE 

ASİL DELEGE

342

AHMET AYAZ KILIÇ

ASİL DELEGE

343

İREM TENLİK 

ASİL DELEGE

344

FİLİZ SOYDAŞ

ASİL DELEGE

345

SALİH SEZGİN 

ASİL DELEGE

346

SERVET ÇİÇEK

ASİL DELEGE

347

ABDURAHMAN GÖZALAN

ASİL DELEGE

348

ERDAL ORUÇ

ASİL DELEGE

349

BİLAL BOZKURT

ASİL DELEGE

350

SEBAHATTİN DURMUŞ

ASİL DELEGE

351

İSA BOZKURT

ASİL DELEGE

352

SIDDIK YILDIRIM 

ASİL DELEGE

353

ASLAN İLMAN 

ASİL DELEGE

354

RAHMİ ALTUN 

ASİL DELEGE

355

ESENGÜL MİNTEMUR

ASİL DELEGE

356

YÜKSEL ADIGÜZEL

ASİL DELEGE

357

GÖKHAN YILMAZ

ASİL DELEGE

358

AYŞEN ÖZDEMİR

ASİL DELEGE

359

ADEM TETİK

ASİL DELEGE

360

İLKNUR YEŞİLTAŞ

ASİL DELEGE

361

GÖKHAN MERİÇ

ASİL DELEGE

362

KEMAL KURHAN 

ASİL DELEGE

363

ABDURAHMAN BİLDİK

ASİL DELEGE

364

İSMAİL KAYA

ASİL DELEGE

365

ABİDİN ÖNER

ASİL DELEGE

366

MELEK POLAT 

ASİL DELEGE

367

AYHAN BARAN 

ASİL DELEGE

368

M.SENA BUDAK

ASİL DELEGE

369

CEMALETTİN GÜL

ASİL DELEGE

370

ADEM YAVUZ ŞEKER

ASİL DELEGE

371

RABİA YILDIZ

ASİL DELEGE

372

ALATTİN KARAOĞLAN 

ASİL DELEGE

373

ABDULLAH CİLDAN 

ASİL DELEGE

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner1019

banner1037

banner1039