banner1860

Evde karvizitlerini düşüren hırsız yakalandı
 Borçluları kapıya dayanınca hırsızlık yapmaya karar veren musluk tamircisi, daha önce tamire gittiği kuyumcunun evine girdi. Evdeki altınları çalan hırsız, bir deste kartvizit düşürünce yakayı ele verdi.

Ace­mi hır­sı­zı gü­lünç du­ru­ma dü­şü­ren Geb­ze’de mey­da­na gel­di. Mus­luk ta­mir­ci­li­ği ya­pan 26 ya­şın­da­ki K.A. bankadan kredi almak istedi ancak talebi her seferinde reddedildi. Bunun üzerine K.A. hır­sız­lık yap­ma­ya ka­rar ver­di. Da­ha ön­ce mus­lu­ğu­nu ta­mir için evi­ne git­ti­ği ku­yum­cu H.Ç’­yi soy­ma­ya ka­rar ve­ren K.A. öğ­le sa­at­le­rin­de bal­kon ka­pı­sı­nın ki­li­di­ni kı­rıp içe­ri gir­di. 5 bin li­ra de­ğe­rin­de ziy­net eş­ya­sı ça­lıp,  ka­yıp­la­ra ka­rış­tı.

BAL­KON­DA DÜ­ŞÜR­MÜŞ

Eve gel­di­ğin­de ya­tak oda­sı­nın da­ğı­nık ol­du­ğu­nu fark eden mağ­dur ku­yum­cu, po­li­si aradı. Eve gelen polis, balkonda mus­luk ta­mir­ci­si K.A’­ya ait üze­rin­de isim, te­le­fon ve ad­res bu­lu­nan bir des­te kart­vi­zit bu­l­du. Kart­vi­zi­tin hır­sız­dan düş­müş ola­bi­le­ce­ği­ni de­ğer­len­di­ren po­lis, iz sür­dü. K.A’­nın kart­vi­zit­te­ki ad­re­si­ne bas­kın dü­zen­le­yen po­lis, zan­lı­yı gö­zal­tı­na al­dı. Pişman ol­du­ğu­nu söy­le­yen K.A. tu­tuk­la­ndı.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner1857