banner1872

Karamürsel Belediye Spor Başarılara Doymuyor

Karamürsel Belediyesi Spor Kulübüne bağlı Teakwondo takımı Eskişehir ilinde gerçekleştirilen İller Arası Puanlı Teakwondo Ligi 1.Esjim Teakwondo Şampiyonasına katıldı.

Eskişehir İli Kemal Unaktıan spor salonunda gerçekleştirilen şampiyonaya 19 spor kulübü katıldı.

Antrenör İsa Gündağ önderliğinde 23 sporcuyla şampiyonaya katılan Karamürsel Belediyesi Teakwondo takımı sporcularının 21’i şampiyonadan dereceyle döndü.

Şampiyonaya İzmi Çiğli Belediye Spor, İzmir Gençlik Spor, Karamürsel Belediye Spor, Bilecik Osmaneli Spor, Gölcük Belediye Spor, İzmir Bornova Belediye Spor, Balıkesir Teakwondo Spor, İzmir Sabah Spor, Bursa Osmangazi Spor, Bursa Mustafa Kemal Paşa Spor, Kırıkkale Gençlik Spor, İstanbul Pendik Spor, Eskişehir Esjim Spor, İstanbul Başakşehir Spor, Sakarya Atılgan Spor, , Ankara Çankaya Spor, Dursunbey Belediye Spor, Afyon Erkmen Belediye Spor ve İstanbul Teakwondo spor kulüpleri katıldı.

 

Karamürsel Belediye Spor Teakwondo Takımının dereceleri şu şekilde;

Minik Yıldız Erkeklerde;

27 kg’da 3.lük Hamit Tekdemir (Karamürsel Belediye Spor Kulübü)

30 kg’da 1.lik İhsan Kaan Yıldırım (Karamürsel Belediye Spor Kulübü)

30 kg’da 3.lük Eray Akbulut (Karamürsel Belediye Spor Kulübü)

33 kg’da 1.lik Sertaç Saka (Karamürsel Belediye Spor Kulübü)

37 kg’da 2.lik  Ahmet Sancar Neşe (Karamürsel Belediye Spor Kulübü)

37 kg’da 3.lük Enes Şentürk (Karamürsel Belediye Spor Kulübü)

41 kg’da 2.lik Melih Baydan (Karamürsel Belediye Spor Kulübü)

45 kg’da 1.lik Ferhatcan Kaburat (Karamürsel Belediye Spor Kulübü)

49 kg’da 1.lik Ertuğrul Berat Taşçı (Karamürsel Belediye Spor Kulübü)

57 kg’da 1.lik Sertan Arslan (Karamürsel Belediye Spor Kulübü)

57+kg’da 2.lik Harun Emre Bat (Karamürsel Belediye Spor Kulübü)

Minik Yıldız Bayanlarda;

33 kg’da 1.lik Kerime Balaban (Karamürsel Belediye Spor Kulübü)

37 kg’da 1.lik Nisa Özkaya (Karamürsel Belediye Spor Kulübü)

41kg’da 3.lük Hümeyra Beşer (Karamürsel Belediye Spor Kulübü)

45 kg’da 3.lük Aleyna Yılmaz (Karamürsel Belediye Spor Kulübü)

49 kg’da 1.lik Açelya Çelik (Karamürsel Belediye Spor Kulübü)

49 kg’da 2.lik Ayşenur Güven (Karamürsel Belediye Spor Kulübü)

53 kg’da 1.lik Aslı Parmak (Karamürsel Belediye Spor Kulübü)

57 kg’da 2.lik Hiranur İnci (Karamürsel Belediye Spor Kulübü)

 

 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.