KTO’da Öztürk Yine Kazandı

Toplamda 887 üyenin oy kullandığı kongrede 21 meslek komitesinde yeni üyeler belirlendi. Seçimlerde Recep Öztürk’ün tüm komitelerde hazırladığı listelerde sadece tek grupta fire verildi.

İLK TOPLANTI 19 EKİM’DE

Oy kullanılan 21 sandığın 20’sinde mevcut Başkan Recep Öztürk kazanarak ayrılırken, bir komitede ise farklı liste seçimden galip olarak ayrıldı. Komitelerle birlikte belirlenecek 45 kişi meclis üyesi olacak. 19 Ekim’de ise başkan, yönetim ve organlar belirlenecek.

KAZANAN LİSTELER

1. KOMİTE

AĞAKIZI İNŞ.TAAH.GIDA DANIŞM.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

RAMAZAN KURTARAN / KURTARAN MÜH.MÜŞ.İNŞ.TAAH.TİC.


 

2. KOMİTE

UYGUNLAR NALB.İNŞ.YAPI MLZ.TAAH.TİC.LTD.ŞTİ.

İPEKSAN ORMAN ÜR.AMB.İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

3. KOMİTE

ÇİM NAK TAŞIMACILIK LTD.ŞTİ.

METE ÇABUK / GÜNEŞ YAPI

4. KOMİTE

SİM SET ENDÜSTRİYEL TAAH.TİC.SAN.LTD.ŞTİ.

M C B SANAYİ ÜR.MAK.İNŞ.TİC.A.Ş.

5. KOMİTE

GÜNKAY TEMİZLİK GIDA İNŞAAT İTH.İHR.SAN. VE TİC.A.Ş.

DEMİR TAŞ GIDA İNŞ.NAKL.SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

TAŞMAR MARKET OTOM.İNŞ. SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.

6. KOMİTE

CEMİL FİDAN KUNDURA TUR.İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

HETEM KARAHANCI

7. KOMİTE

ZAFER HALI VE MOBİLYA İNŞAAT TİC. LTD. ŞTİ.

TOSUNLAR KERESTE İNŞ. TAAH. TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.


 

8. KOMİTE

İPRAGAZ ANONİM ŞİRKETİ YARIMCA ŞUBESİ

SONGUR PETROL ÜR.NAK.GIDA İNŞ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.


 

9. KOMİTE

ALTINKAR NAKLİYE TAAH. VE KÖMÜR TİC.İTH.İHR.LTD.ŞTİ.

HAKİM LOJİSTİK NAKLİYE TİC. LTD ŞTİ.

ÖZTÜRKLER NAKLİYE GIDA TİC. LTD. ŞTİ.


 

10. KOMİTE

Mehmet TÜZER / Alp Denizcilik

Şenol ÖRDEK / Arda Denizcilik

Dinç Trans Denizcilik


 

11. KOMİTE

GÜNCEL SİGORTA ARACILIK HİZM.LTD.ŞTİ.

MEHMET ŞAHİN ŞAHİN SİGORTA ARACILIK HİZM.


 

12. KOMİTE

TAŞKÖPRÜ EMLAK İNŞ.TARIM SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.

AKKURT EMLAK İNŞAAT TİC.LTD.ŞTİ.


 

13. KOMİTE

ÖZEL EMİR REH. HİZMET İNŞ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

CÖMERT NAK. ÖZEL EĞİTİM GIDA İNŞ. TAHH.SA.TİC.LTD.ŞTİ.

14. KOMİTE

GÜNAYTEK END.MÜH. SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

İSMAİL İPEK ELEKTRİK ELEKTRONİK​

15. KOMİTE

TÜRKÖZ İNŞAAT TAAH.MOBİL.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

UĞUR KILIÇ MİMARLIK İNŞ. TAAH. NAK.ÖZEL LTD.ŞTİ.

SEKİZEL İNŞAAT SANAYİ VE TİC. LTD.ŞTİ.

16. KOMİTE

MEHMET GÜMÜŞ / GÜMÜŞ YAPI

AK OVA İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

17. KOMİTE

ASKAY ENDÜSTRİYEL ÇELİK MÜH.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

GÜLİSTAN METAL YAT.TURİZM İNŞ.SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.

18. KOMİTE

MAVİ NOKTA BEYAZ EŞYA TİC. LTD. ŞTİ.

MİRAÇ GALERİ LTD. ŞTİ.

19. KOMİTE

GÖÇMEN BÖREK SAN. VE TİC. A.Ş.

İMREN SÜT ÜR.İML.PAZ.TİC.LTD.ŞTİ.

20. KOMİTE

COŞKUN DİJ.BASKI REKLAM İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

BİLAL TOMBA TOMBA İTHALAT İHRACAT

21. KOMİTE

KÖRFEZ DENETİM SMMM DAN.LTD.ŞTİ.

KIRCI KUYUMC.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner2352