banner1205
banner1198
banner1209

 Muhasebecilerde bol adaylı kongre..
Kısa adı KSMMO olan Kocaeli Serbest Mali Müşavirler Odası’nın 21. Olağan genel kurulunun ilk günü dün oda binasında gerçekleştirildi. Kongrenin ilk gününde faaliyet, denetim, mali bilançolar ile adayların belirlenmesi ve seçimlere hazırlıkları maddeleri görüşüldü.

 

Kongre de 1325 üyenin oy kullanma hakkı bulunduğu kongrede divan Başkanlığını TÜRMOB Genel Sekreteri Yücel Akdemir, yardımcılığını Ahsen Okyar, katipliklerini ise Yakup Bektaş ve Hamit Akbulut yaptı.

Kongreye Çevre illerden odaların başkanları ile üyeler katıldı.

Kocaeli SMMMO 21. Olağan genel kurulunda Kocaeli Aktif Mali Müşavirler Grubu adına Ender Şenol başkanlığında, Meslekte Birlik grubu Kemal Demir başkanlığında, Kocaeli Değişim Grubu Taner Öner başkanlığında, Sevgi grubu Remzi Özcan başkanlığında, Gebze Uyum Grubu Yücel Ersoy başkanlığında grup olarak aday olurken, Abdülkadir Aydın ve Şakir Süloğlu ise bağımsız başkan adayı olarak listelerini oda binası girişinde dağıtarak oy istediler.

Kura çekimi ile Aktif Grubu 1.ci sırada, Kocaeli Değişim Grubu 2.ci sırada, Gebze Uyum 3.cü sırada, Meslekte Birlik 4.cü sırada, Sevgi Grubu da 5.ci sırada, bağımsız yönetim kurulu adayları Şakir Süloğlu 1.ci sırada, Abdülkadir Aydın 2.ci sırada, Hüseyin Albayrak ise 3.cü sırada oy pusulasında yerlerini alacaklar.

Kocaeli Aktif Mali Müşavirler Grubu Listesi:

Yönetim Kurulu: Ender Şenol, Ali Odabaş, Atilla Güngör, Aylin Küçük, Mustafa Kemal Bozat, Seda Uçan Oruç ve Volkan Hulusi İnanç.

Disiplin Kurulu: Mustafa Taşpınar, Erdinç Pertev, İbrahim Çırpan, Havva Koç ve Ali Adıyaman.

Denetleme Kurulu: Hasan Kırlı, Kemal Altunel ve Nuri Kaya.

Birlik Delegeleri: Ender Şenol, Mehmet Balimre, Orhan Kaya, Mehmet Toker, Orhan Uzuner, Hasan Tural, Orhan Bozkurt, Zikri Uçan, Orhan Albay, Tülin Keçeci Güngör, Aylin Küçük, Mustafa Kemal Bozat, Sami Zobooğlu, İsmet İşeri, Türkan Ersoy, Hüseyin Yener, Muammer Nuri Yönaç, Ali Çelenk, Şenay Şekerci, Mehmet Başer ve Emin Meydan.

Kocaeli Gebze Mali Müşavirler Uyum Grubu Listesi:

Yönetim Kurulu: Yücel Ersoy, Veysel Çelik, Şükrü Bülbül, Mesut Öztoprak, Nurbay Demir, Selami Temel ve Ayfer Gökdeniz.

Disiplin Kurulu: Sırrı Erdağı, Meryem Öztürk, Cem Şekul, Erdoğan Çoban ve Tahmiran Yıldırım.

Denetleme Kurulu: Mehmet Nuri Tekin, Erol Öztürk ve Cem İldeniz.

Birlik Delegasyonu: Şükrü Bülbül, Veysel Çelik, Nurbay Demir, Sırrı Erdağı, Selami Temel, Ahmet Haluk Yapıcı, Hüseyin Gündüz, Kadir Gürkan, Selahattin Bal, Alim Evciman, Kerem Akpınar, Murat Acar, Mesut Öztoprak, Tahmiran Yıldırım, Ayfer Gökdeniz, Melek Sağlam, Güler Demirbaş, Yusuf Kaplan, Turan Taflan, Mustafa Tuncel ve Firdevs Okumuş.

Sevgi Grubu Listesi:

Yönetim kurulu: Remzi Özcan, Yonca Yılmaz, Beyhan Arzu Yüçlen, Nami Şahin, Rasim Özkahraman, Hülya Şenuysal Özdemir ve Öner Tarı.

Denetleme Kurulu: Mehmet Mollaismailoğlu, Erol Yılmaz Akça ve Fatma Dizdar.

Disiplin kurulu: Arif Nogay, Sevinç Baştürk Işık, Cüneyt Yücetepe, Ayşegül Topçu ve Salih Aka.

Birlik Delegeleri: Remzi Özcan, Nami Şahin, Beyhan Arzu Yüçlen, Mehmet Emin Arslan, Yonca Yılmaz, Vehap Turgut, Ramazan Erol Turan, Hülya Şenuysal Özdemir, Mustafa Kenar, Mehmet Mollaismailoğlu, Savaş Yıldız, Hızır Sevinç, Mustafa Yay, Öner Tarı, Miyase Kozan Dursun, Rasim Özkahraman, Muzaffer Gürdal, Cüneyt Iışık, Sevinç Baştürk Işık, Erhan Ayar ve Erol Yılmaz Akça.

Meslekte Birlik Grubu Listesi:

Yönetim kurulu: Kemal Demir, Selma Arslanalp, Murat Çalışkan, Bedri Keskin, Muhammet Turan, Hamit Akbulut ve Nesrin Bayrak.

Denetleme kurulu: Hamide Uygun, Musa Özcan ve Murat Aydıngöz.

Disiplin kurulu: Yasemin Saraç, Yunus Cındık, Namaz Koçak, Hasan Malo ve Arif Nogay.

Birlik delegeleri: Prof. Dr. Gökhan Özer, Nazır Esirci, Remzi Eşsiz, Filiz Ayyıldız, Yücel Nazlı, Sinan Veli, Çetin Aykan, Samet Taşdelen, Hamit Akbulut, Kemal Yazıcı, Sırrı Erdağı, Cevat Özdemir, Ö. Faruk Zorlu, Okşin Becet, Hayrettin Ünlü, Bayram Karakuş, Bülent Kanca, Murat Yazar, Aydın Açık, Berna Abiş ve Ayşegül Bakal.

Değişim Grubu Listesi:

Yönetim kurulu: Taner Öner, Haydar Güvenç, Hayrettin Yalçın, Engin Eroğlu, Yakup Bektaş, Erol Mutlugün ve Gülbiye Yılmaz.

Disiplin kurulu: Osman Demir, Özcan Çakır, Derya Öztürk Aslan, Murat Çelik ve Mehmet Altuntaş.

Denetleme kurulu: Yılmaz Kıcı, Ayten Kuşkonmaz ve Ahmet Hüseyin Çelebi.

Birlik Delegeleri: Fikret Gökmen, Nazım Tuna, Rüstem Çakal, Yılmaz Kıcı, Hafız Ccoşkun, Sadi Çakır, Mehmet Ali Kılıç, Osman Sarı, Suat Yüksel, Zeynep Kabacaoğlu Çalık, Ahmet Erdem, Nevzat Kaleli, Halis Çaykıran, Nedim Kandaz, İsmail Çınar, Fatih Toksoy, Berat Başkaya, Cüneyt Keresteci, Gülbiye Yılmaz, Cengiz Aydın ve Fevzi Yıldırım.




Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner1189

banner1190

banner1191

banner1201

banner1202

banner1019

banner1184

banner1185

banner1178