banner2861
banner2862
banner2864
banner2863

Cumhuriyet Kupası İçin Güreştiler

9 İLDEN 23 TAKIM

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 100. Yıl etkinlikleri kapsamında Derince’de çeşitli programlar organize edildi. Bu anlamlı gün dolayısıyla Derince Spor Salonu’nda gerçekleşen İller Arası Cumhuriyet Kupası U-13 Serbest Güreş Şampiyonası müsabakaları yoğun katılımla yapıldı. 9 ilden 23 takımın iştirakiyle düzenlenen şampiyonaya katılan 250 sporcu 12 sıklette dereceye girmek için mücadele etti.

DEMİRELLİ VE AYGÜN

Derince Belediyesi’nin Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile birlikte düzenlediği şampiyonayı Derince Kaymakamı Mustafa Demirelli, Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Yusuf Yüksel de takip ederek, sporcuları yalnız bırakmadı. Protokol konuşmalarının da gerçekleştiği programda bir konuşma yapan Başkan Aygün, sportif faaliyetleri daima desteklediklerini ifade etti.

DERECEYE GİREN SPORCULAR:

30 KİLO:

1. Yusuf Adıgüzel                             Darıca Belediyespor

2. Muhammed Yasir Sayar                Kocaeli Büyükşehir Belediyesi

3. Ömer Akkol                                   Kocaeli Büyükşehir Belediyesi

3. Berat Efe                                       Kocaeli Büyükşehir Belediyesi

34 KİLO:

1. Abdürrahim Volkan                       Kocaeli Büyükşehir Belediyesi

2. Emircan Halis Çelik                       Bolu

3. Enes Savaş Kol                              Derince Gençlik

3.Bedirhan Savaş Kol                        Derince Gençlik

38 KİLO:

1. Ahmet Ziya Özer                           Bolu

2. Muhammet Emir Aygan                Kocaeli Büyükşehir Belediyesi

3. Ali Eren Akyol                              Kocaeli Büyükşehir Belediyesi

3. Yasir Köroğlu                                Kocaeli Büyükşehir Belediyesi

41 KİLO:

1. Zübeyir Talibov                             Pendik

2. Aziz Özyürek                                 Kocaeli Büyükşehir Belediyesi

3. İsmail Yusuf Demir                       Kocaeli Büyükşehir Belediyesi

3. Yağız Okar                                    Bolu

44 KİLO:

1. Yunus Emre Demir                        Bireysel

2. Ensar Erbağ                                   Bireysel

3. Rıdvan Buğra Eryılmaz                 Kocaeli Büyükşehir Belediyesi

3. Mehmet Bulut Aktaş                     Sakarya Büyükşehir

48 KİLO:

1. Mehmet Adıyaman                        Kocaeli Büyükşehir Belediyesi

2. Muhammed Ali Yalçın                  Kartepe Belediyesi

3. Kürşat Esad Coşkun                      Sakarya

52 KİLO:

1. Eren Kapı                                       Bireysel

2. Erman Yıldız                                 Bireysel

3. Şafak Akova                                  Öncü Spor

3. Yunus Emre Cevit                         Kocaeli Büyükşehir Belediyesi

57 KİLO:

1. Mustafa Halit Yıldız                      Pendik

2. Sami Yüce                                     Kocaeli Büyükşehir Belediyesi

3. Berat Koç                                      Akça Kocabeyspor

3. Ataberk Maden                              Sakarya

62 KİLO:

1. Batuhan Sağlam                             Kocaeli Büyükşehir Belediyesi

2. Yiğit Efe Taşhan                            Kocaeli Büyükşehir Belediyesi

3. Aras Özden                                    Akça Kocabeyspor

3. Abdülkadir Polat                           Bireysel

68 KİLO:

1.Muhammed Efe Güngör                 Bireysel

2. Yiğit Uzuner                                  Bireysel

3. Ali Rıza Şeker                                Körfez Belediyesi

3. Erdem Akgün                                Kocaeli Büyükşehir Belediyesi

78 KİLO:

1. İsmail Hakkı Altınoğlu                  Pendik

2. Arsima Alen Aktan                                   Kocaeli Büyükşehir Belediyesi

3. Hüseyin Ömür Dilber                    Gölcük

3. Ataş Osman Taşpınar                     Sakarya Büyükşehir

88 KİLO:

1. Ali Asaf Durmaz                           Bireysel

2. Mert Gün                                       Bireysel

3. Yiğit Efe Tekin                              Bireysel

3. Ömer Faruk Kurban                       Bireysel

TAKIMLAR SIRALAMASI

1. Kağıtspor

2. Bolu

3. Sakarya Büyükşehir Belediyesi

3. Pendik Belediyesi

AYGÜN: Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, yaptığı konuşmada spora yönelik desteklerinin süreceğini ifade etti.
 

DEMİRELLİ: Derince Kaymakamı Mustafa Demirelli, Derince Spor Salonu’nda düzenlenen şampiyonada selamlama konuşması yaptı.

GÜREŞLER 1-2: İller Arası Cumhuriyet Kupası U-13 Serbest Güreş Şampiyonası büyük heyecana sahne oldu.

ÖDÜLLER 1-2-3: Dereceye giren sporculara Kaymakam Demirelli ve Başkan Aygün tarafından ödülleri takdim edildi.

TURNUVA 1-2-3: 9 ilden 23 takımın iştirakiyle düzenlenen şampiyonaya katılan 250 sporcu 12 sıklette dereceye girmek için mücadele etti.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner2857

banner2856

banner2858

banner2859

banner2860

banner2865

banner2866