7. KOCAELİ KİTAP FUARI KAPILARINI AÇIYOR
 Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin 7.  Kocaeli Kitap Fuarı, 16-24 Mayıs tarihleri arasında Uluslararası Fuar Merkez'inde kitapseverlere buluşuyor. 7. Kocaeli Kitap Fuarı, 16 Mayıs Cumartesi günü saat 11.00’de düzenlenecek törenle kapılarını kitapseverlere açacak. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Kocaeli, Valisi Hasan Basri Güzeloğlu ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun katılımıyla yapılacak açılışın onur konuğu Nuri Pakdil olacak. Törende Diriliş-Ertuğrul dizisinin oyuncularına yılın en iyi dizisi ödülü verilecek. 

 

ZİRVENİN TEK SAHİBİ

Kocaeli Kitap Fuarı, her yıl rekor sayıda ziyaretçiye ev sahipliği yapıyor. Son iki yıldır 482 bin ziyaretçi sayısıyla zirveyi kimseye bırakmıyor. İlki 2009 yılında gerçekleştirilen Kocaeli Kitap Fuarı her yıl artan ziyaretçi, yazar ve etkinlik sayısıyla Türkiye'nin en büyük kitap fuarı olmayı başardı. Kocaeli Kitap Fuarı'nı 6 yılda 1 milyon 700 bin kişinin ziyaret etmiş olması fuarın önemini ve büyüklüğünü de ortaya koyuyor.

 

TÜRKİYE’YE ÖRNEK FUAR

Her alanda olduğu gibi kültür konusunda da model olan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, bu başarısıyla Van, Malatya, Ordu, Sivas, Kahramanmaraş gibi Anadolu’nun diğer şehirlerinde kitap fuarları açılmasına öncülük etti. Valilik, Büyükşehir Belediyesi, üniversite ve STK’ların ortak katkılarıyla Kocaeli’ye kazandırılan fuar Türkiye'ye mal oldu. 

 

DOĞU MARMARA'NIN KİTAP FUARI

Geçen yıllardaki ziyaretçi profiline bakıldığında fuara gelenlerin ciddi kısmının İstanbul, Sakarya, Bolu, Düzce, Bursa ve Yalova'dan olduğu tespit edildi. MARKA’nın da katkılarıyla çalışmalarına aylar öncesinden başlanan fuar ön tanıtım kampanyaları ile tanıtıldı.

 

ÜNİVERSİTE TANITIM ETKİNLİKLERİ

7. Kocaeli Kitap Fuarının tanıtım etkinlikleri kapsamında Kocaeli Üniversitesi’nde Yaşar Kemal’i Anma Etkinliği düzenlendi. Yazar Nebil Özgentürk, Işık Öğütçü, Ahmet Ümit Yaşar Kemal’i anlattı. Yazar Kahraman Tazeoğlu, komedyen Ceyhun Yılmaz, Sosyal Medya Fenomenleri Taci Kalkavan ve Argostroloji  Kocaeli Üniversitesi’nde öğrencilerle buluştu.

 

KUMBARAM KİTAP KÜÇÜK BİRİKİMLER DÜNYAYA AÇILIYOR

Üzerinde 7. Kocaeli Kitap Fuarı logosu bulunan 10 bin adet Bilgi Evleri kumbarası 23 Nisan Çocuk Eğitim ve Eğlence Fuarı’nda çocuklara kitap fuarına kadar para biriktirip kitap alabilmeleri için dağıtıldı. Ayrıca Kitap kurdu timleri bilgi evi öğrencileri ile birlikte belirlenen noktalarda Kitap Fuarı’nın tanıtımını yaptı.

 

KİTAPTAN TAŞAN KAHRAMANLAR

Kocaeli Üniversitesi Öğrenci Konseyi öncülüğünde tiyatro ve müzik kulübü öğrencilerinden oluşan ekip tarafından sürpriz bir filmden alınan bazı bölümler sahnelendi. Oyun sonunda öğrenciler “Bu sahneyi hatırladınız mı?” Hatırlamadıysanız kitabını okuyun” dövizi açtı. Etkinlik sonunda izleyicilere filmin kitabı dağıtıldı.

 

KOCAELİ’DE AĞAÇLAR KİTAP AÇTI

Her yıl fuar kapsamında yürüyüş yolundaki ağaçlar kitap açıyor. Bu yıl diğer yıllardan farklı olarak tüm ilçelerde merkezi noktalardaki ağaçlara 15 Mayıs Cuma günü kitap asma etkinliği gerçekleştirildi. Kocaeli genelinde yaklaşık 10 bin kitap saat 08.00’de vatandaşlar tarafından toplandı.

 

ONUR KONUĞU NURİ PAKDİL

Bu yıl Kitap Fuarının onur konuğu“Otel Gören Defterler, Yazmak Bir Mucize, Bir Yazarın Notları ve Edebiyat Kulesi” kitaplarının yazarı fikir adamı Nuri Pakdil olacak.

 

EN İYİ TV DİZİSİ DİRİLİŞ-ERTUĞRUL

Açılış gününde üniversite öğrencilerinin oylarıyla 2015 yılının en iyi TV dizisi seçilen Diriliş Ertuğrul’a ödül verilecek. Saat 11.00’de başlayacak törene Diriliş-Ertuğrul dizisinin yapımcısı Mehmet Bozdağ, yönetmen Metin Günay ile dizide İbn-i Arabi’yi canlandıran Osman Soykut, Kurdoğlu’nu canlandıran Hakan Vanlı, Hayme Ana’yı oynayan Hülya Darcan, Deli Demir karakterini canlandıran Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmeni Mehmet Çevik katılacak.

 

MAGAZİN GAZETECİLERİ HALK JÜRİSİ

Magazin Gazetecileri Derneği Yılın En’leri Halk Jürisi, Kocaeli Üniversitesi iş birliğiyle Kocaeli Kitap Fuarı’nda magazin dünyasının enlerini seçecek. Magazin Gazetecileri Derneği Yönetim Kurulu, bu yıl yedincisi düzenlenecek Kocaeli Kitap Fuarı’nda bir araya gelerek, yılın “en”lerini halk jürisi ile birlikte masaya yatıracak. Jüri, müzik, tiyatro, sinema, moda, internet, radyo ve basın kategorilerinde aday olan isimleri tek tek kurulacak barkovizyondan izlenecek ve değerlendirmelerde bulunulacak. Jüri böylece, Altın Objektif Ödülleri’nin son üçe kalan adaylarını belirlemiş olacak

 

GÜNCEL KONULARA İLİŞKİN KONFERANSLAR

Magazin Gazetecileri Derneği ve Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi iş birliğiyle Kocaeli Kitap Fuarı’nda “Karikatür, Mizah, Toplum ve Kitap” , “Kadın ve Şiddet; Okumalı mı? Okumamalı mı?","İş'te Kitap: İş Yaşamı Üzerine Okumanın Etkileri", "Yeni Medya Düzeni; Dijital Çağ" konularında konferanslar düzenlenecek.

 

350 YAYINEVİ, 450 ETKİNLİK

Zirvedeki yerini koruma hedefiyle bu yıl da kapılarını açacak olan 7. Kocaeli Kitap Fuarı’nda 350 yayınevi, 42 sahaf ve 67 STK yer alacak. Fuarda 450 etkinlik yapılacak.

 

YÜZLERCE SEÇKİN YAZAR FUARDA

Fuarımızda, Nuri Pakdil, Sadık Yalsızuçanlar, Ayşe Kulin, Rasim Özdenören, Ahmet Taşgetiren, Ahmet Şimşirgil, Mustafa Armağan, Uğur Koşar, Hilmi Yavuz, Nihat Ergün, Hanefi Avcı, Hayati İnanç, Canan Karatay, BejanMatur, Engin Noyan, Sevda Türküsev, Sunay Akın, Talha Uğurluel, Senai Demirci, Yusuf Kaplan, Yavuz Bahadıroğlu, Mehmet Ali Bulut, Balçiçek İlter, Bülent Akyürek, Ceyhun Yılmaz, Erdal Demirkıran, İbrahim Tenekeci, Kahraman Tazeoğlu,  Zahide Yetiş, Ahmet Ümit, Abdurrahman Dilipak, Doğan Cüceloğlu, İsmail KıIıçarslan, Kadir Mısıroğlu, Sibel Eraslan gibi yüzlerce seçkin yazar okurlarıyla buluşacak.

 

İLÇE BELEDİYELERİNİN YAZAR SÖYLEŞİLERİ

Bu yıl fuara ilçe belediyeleri de destek verecek. Her ilçe kamuoyu yoklamasıyla belirlediği yazarları fuarda okurlarıyla buluşturacak.

 

İSTANBUL İLÇE BELEDİYELERİ BASIN DANIŞMANLARI

İstanbul’daki 20 ilçe belediyesini temsilen oluşturulan platform fuarda olacak. Bu belediyeler de kendi kültür yayınlarını fuarda açılacak stantta tanıtacak.

Ayrıca ilçe belediyeleri de yaptıkları tanıtım etkinlikleri ile fuarımıza destek verdi.

 

E-KİTAP PROJESİ

Büyükşehir Belediyemizin 6. sınıf öğrencilerine dağıttığı tablet bilgisayarlaraYavuz Bahadıroğlu’nun Kara Mürsel Alp ile ilgili yazdığı hikaye kitabı yüklenecek. Çocuklar bu kitabı Kitap Fuarı’nda Bahadıroğlu ile tartışacak.

 

KO-MEK İLE SAĞLIKLI MUTFAKLAR

KO-MEK’in ilçe sergilerinde sağlıklı mutfakların ilk adımı atıldı. Proje kapsamında son söyleşi Prof. Dr. Canan Karatay tarafından Kitap Fuarı’nda gerçekleştirilecek. Karatay kitaplarını da imzalayacak

 

HER GÜN 10.30-21.00 ARASINDA AÇIK

7. Kocaeli Kitap Fuarı, 16-24 Mayıs tarihleri arasında her gün 10.30 ile 21.00 saatleri arasında ziyarete açık olacak.

 

ÜÇ AYRI SALONDA

Bu yıl salonlar Kocaeli’nin kurucu isimleriyle adlandırıldı. Uluslararası Fuar Merkezi’nin içindeki üç ayrı salonda söyleşiler gerçekleşecek. Yazarlar Yahya Kaptan Salonu, Akçakoca Salonu ve Karamürsel Alp salonlarında sevenleriyle buluşacak.

 

WWW.KOCAELİKİTAPFUARİ.COM

7. Kocaeli Kitap Fuarı’nın etkinliklerini takip etmek isteyen kitapseverler fuarın www.kocaelikitapfuari.com internet adresinden, sosyal medya mecralarında ise kocaelikitapfuari başlığıyla tüm bilgi ve fotoğraflara ulaşabilir.

 

ÜCRETSİZ RİNG SERVİSİ

Fuara vatandaşlarımız ücretsiz olarak kaldırılacak servislerle ulaşım sağlayabilecek. Şehrin 3 farklı noktasından saat 11.00’den itibaren her saat başı kalkacak olan servisler, vatandaşları güvenli bir şekilde kitap fuar alanına taşıyacak. SDKM  önünden kalkacak araç Bekirdere-Üçyol-Santral-Anıtpark güzergahını takip ederek fuar alanına ulaşacak. Santral durağından kalkacak araç Cumhuriyet Parkı-Kolordu-Orduevi-Seka Camii-Marina Yolu güzergahlarını takip ederek fuar alanına ulaşımı sağlayacak. Araçların dönüşleri ise aynı güzergah üzerinden her saat başı gerçekleştirilecek.

Kocaeli Üniversitesi’nden saat 11.00‘den itibaren her 30 dakikada bir kalkacak servis Ambulans yolu-Yahya Kaptan Üst Geçidi-Yeni Gölcük Yolu-Sanayi Kavşağı Işıkları güzergahını takip ederek fuar alanına ulaşımı sağlayacak. Dönüşler ise aynı güzergah üzerinden her 30 dakikada bir fuar alanından kalkacak olan araç ile sağlanacak.

 

İLK GÜN SÖYLEŞİ VE İMZALAR

7. Kocaeli Kitap Fuarı’nın ilk gününde düzenlenecek söyleşiler ve imza etkinlikleri ise şöyle;

 

SÖYLEŞİLER:

Konuk: Nuri Pakdil
Konu: Yedi Güzel Adam Üzerine
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 13:00-13:45
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Sadık Yalsızuçanlar 
Konu: Edebiyat ve Bilgelik
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 
Saat: 14:00- 14:45
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

Konuk: Yrd. Doç. Dr. Davut İbrahimoğlu

Konu: Pozitif Düşünce Ve Beyin Gücünün Günlük Hayatta Etkileri
Düzenleyen: Altın Bilek Yayınevi
Saat: 14:00-14:45
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Prof. Dr. Haluk SELVİ, Doç. Dr. İbrahim ŞİRİN, Doç. Dr. M. Bilal ÇELİK, Resul NARİN 
Konu: Kurucu Beylerin İzinde Kocaeli'nin Tarihi Yeniden Yazılıyor
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 
Saat: 15:00- 15:45
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Turgay Aldemir
Konu: Zamanın Ruhu
Düzenleyen: Derine Eğitim Gönüllüleri
Saat: 15:00 – 15:45
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Refika Nemez
Konu: Stres Kaygı Yönetimi
Düzenleyen: Aktif Felsefe Yeni Yüksektepe Kültür Derneği 
Saat: 15:00 – 15:45
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Halil Uslu 
Konu: Risale-i Nur'da Hz. Muhammed
Düzenleyen: Yeni Asya Neşriyat 
Saat: 16:00- 16:45
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Üvercinka Dergisi Şairleri
Konu: Üvercinka Şiir Dinletisi
Düzenleyen: Broy Yayınevi - Üvercinka Dergisi
Saat: 16:00- 17:30
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Aydili Sanat Derneği Üyeleri
Konu: Şiir Dinletisi
Düzenleyen: Aydili Sanat Derneği
Saat: 17:00- 17:45
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Cüneyd Suavi 
Konu: Aile Mutluluğunda Kadının Yeri 
Düzenleyen: Kocaeli Kültür ve Eğitim Vakfı 
Saat: 18:00- 18:45
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

İMZA ETKİNLİKLERİ:

Konuk: Nuri Pakdil
Düzenleyen: Edebiyat Dergisi Yayınları 
Saat: 14:00-16:00
Yer: Edebiyat Dergisi Yayınları Standı

 

Konuk: Erkan İşeri
Düzenleyen: Pinus Kitap
Saat: 11:00 – 19:00
Yer: Pinus Kitap Standı

 

Konuk: Hatice Ergen Çakır
Düzenleyen: Zinde Yayınevi
Saat: 11:00 - 17:00
Yer: Zinde Yayınevi Standı

 

Konuk: Nermin Taylan
Düzenleyen: Bizim Kitaplar
Saat: 11:00-19:00
Yer: Bizim Kitaplar Standı

 

Konuk: Yahya Türkeli
Düzenleyen: Özlem Yayınevi
Saat: 11.00 -17.00
Yer: Yayınevi Standı

 

Konuk: Arif Soysal
Düzenleyen: Zinde Yayınevi
Saat: 11:00- 19:00
Yer: Zinde Yayınevi Standı

 

Konuk: Bülent Özmen 
Düzenleyen: Zinde Yayınevi
Saat: 11:00 – 17:00
Yer: Zinde Yayınevi Standı

 

Konuk: Ugur Kavcı
Düzenleyen: Zinde Yayınevi
Saat: 11:00 - 18:00
Yer: Zinde Yayınevi Standı

 

Konuk: Ülviye Yaldızlı
Düzenleyen: Zinde Yayınevi 
Saat: 11:00 -18:00
Yer: Zinde Yayınevi Standı

 

 

Konuk: Alptekin Cevherli
Düzenleyen: Zinde Yayınevi 
Saat: 11:00 -18:00
Yer: Zinde Yayınevi Standı

 

Konuk: Nevin Işık - Mehmet Yıldar
Düzenleyen: Zinde Yayınevi
Saat: 11.00 – 18:00
Yer: Zinde Yayınevi Standı

 

Konuk: Ahmet Yaşar Tezulaş
Düzenleyen: Aydili Sanat Derneği
Saat: 12:00-19:00
Yer: Aydili Sanat Derneği Standı

 

Konuk: Songül Karakoç
Düzenleyen: Aydili Sanat Derneği
Saat: 12:00-19:00
Yer: Aydili Sanat Derneği Standı

 

Konuk: Tayfun Şahin
Düzenleyen: Morpa Kültür Yayınları
Saat: 12:00-16:00
Yer: Morpa Kültür Yayınları Standı

 

Konuk: Mustafa Kemal Aydoğan
Düzenleyen: Az Kitap
Saat: 12:00-17:00
Yer: Az Kitap Standı

 

Konuk: Şerif Fatih
Düzenleyen: Mühür Kitaplığı
Saat: 12:00 -18:00
Yer: Mühür Kitaplığı

 

Konuk: Mustafa Fırat
Düzenleyen: Mühür Kitaplığı
Saat: 12:00-18:00
Yer: Mühür Kitaplığı

 

Konuk: Özge Olgaç
Düzenleyen: Mühür Çocuk
Saat: 12:00-18:00 
Yer: Mühür Çocuk Standı

 

Konuk: Nazan Ekinci
Düzenleyen: Mühür Çocuk
Saat: 12:00-18:00
Yer: Mühür Çocuk Standı

 

Konuk: Elif Savaş Çetiner
Düzenleyen: Mühür Çocuk
Saat: 12:00-18:00
Yer: Mühür Çocuk Standı

 

Konuk: Berna Olgaç
Düzenleyen: Mühür Çocuk
Saat: 12:00- 18:00
Yer: Mühür Çocuk Standı

 

Konuk: Aşkın Zengin Akkuş
Düzenleyen: Parafiks Yayınevi
Saat: 12: 00 – 18: 00
Yer: Parafiks Yayınevi Standı

 

Konuk: Ronî War, Ganî Türk
Düzenleyen: Ava Yayınları
Saat: 12:30-18:30
Yer: Ava Yayınları Standı

 

Konuk: Halil Uslu 
Düzenleyen: Yeni Asya Neşriyat
Saat: 12:00- 19:00 
Yer: Yeni Asya Neşriyat Standı

 

Konuk: Hayrunnisa Topuz
Düzenleyen: Zinde Yayınevi
Saat: 12: 00 – 18:00
Yer: Zinde Yayınevi Standı

 

Konuk: İlker Balkan
Düzenleyen: Altın Bilek Yayınevi
Saat: 12:00- 18:00
Yer: Altın Bilek Yayınları Standı

 

Konuk: Cenk Kayakuş
Düzenleyen: Altın Bilek Yayınevi
Saat: 12:00- 18:00
Yer: Altın Bilek Yayınları Standı

 

Konuk: Büşra Küçük
Düzenleyen: Ephesus Yayınları 
Saat: 13: 00 – 16:00 
Yer: İmza Alanı

 

Konuk: Müsade Özdemir- Musa Kaplan 
Düzenleyen: Kuledibi Yayınları
Saat: 13:00- 18:00
Yer: Kuledibi Yayınları Standı

 

Konuk: Bilal Sami Gökdemir 
Düzenleyen: Ares Yayınları 
Saat: 13:00-17:00 
Yer: Ares Yayınları Standı

 

Konuk: Ferdi Demir 
Düzenleyen: Fenomen Kitaplar
Saat: 13:00- 18:00
Yer: Optimum Kitap Standı


Konuk: Ahmet Günbay Yıldız
Düzenleyen: Timaş Yayınları 
Saat: 13:00-18:00
Yer: Timaş Yayınları Standı

 

Konuk: Muhammet Tunca
Düzenleyen: Mina Yayınları
Saat: 13:00- 15:00 
Yer: Mina Yayınları Standı

 

Konuk: Fatma Eyi
Düzenleyen: Mina Yayınları
Saat: 13:00- 15:00 
Yer: Mina Yayınları Standı

 

Konuk: M. Metin Yılmaz
Düzenleyen: Mina Yayınları
Saat: 13:00- 16:00 
Yer: Mina Yayınları Standı

 

Konuk: Mina Kozan
Düzenleyen: Mina Yayınları
Saat: 13:00- 16:00 
Yer: Mina Yayınları Standı

 

Konuk: Mehmet Sabri Kılıç, Basri Yıldız 
Düzenleyen: Göl Kitap 
Saat: 13:00 – 18:00
Yer: Göl Kitap Standı

 

Konuk: Kerim Özkan
Düzenleyen: Parola Yayınları
Saat: 13.00-16.00 
Yer: Parola Yayınları Standı

 

Konuk: Fulya Alemdar 
Düzenleyen: Kanes Yayınları 
Saat: 13:00-15:00 
Yer: Kanes Yayınları Standı

 

Konuk: Ayşegül Gökgül
Düzenleyen: Kashna Kitap
Saat: 13:00-17:00
Yer: Kashna Kitap Standı

 

Konuk: Mert Aslan 
Düzenleyen: Postiga Yayınları
Saat: 14:00-17:00
Yer: Postiga Yayınları Standı

 

Konuk: Cemal Battal 
Düzenleyen: Postiga Yayınları
Saat: 14:00-17:00
Yer: Postiga Yayınları Standı

 

Konuk: Semih Varol            
Düzenleyen: Kariyer Yayınları
Saat: 14:00 -17:00  
Yer: Kariyer Yayınları Standı

 

Konuk: Olgu Taşkın
Düzenleyen: Postiga Yayınları
Saat: 14:00-17:00
Yer: Postiga Yayınları Standı

 

Konuk: Senem Tekinkoca 
Düzenleyen: Postiga Yayınları
Saat: 14:00-17:00
Yer: Postiga Yayınları Standı

 

Konuk: Ayşenur Bağmen
Düzenleyen: Az Kitap
Saat: 14:00 -17:00
Yer: Az Kitap Standı

 

Konuk: Adem Özbay
Düzenleyen: Az Kitap
Saat: 14:00-16:00
Yer: Az Kitap Standı

 

Konuk: Taki Akkuş
Düzenleyen: Doğu Kitabevi
Saat:14:00-18:00
Yer: Doğu Kitabevi Standı

 

Konuk: Ergun Poyraz – Yasemin Özben
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 14:00-18:00
Yer: Bilgi Yayınevi Standı

 

Konuk: Vural Savaş 
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 14:00-18:00
Yer: Bilgi Yayınevi Standı

 

Konuk: Muhyiddin Sekur
Düzenleyen: Sufi Kitap 
Saat: 14:00 -16:00  
Yer: Sufi Kitap Standı

 

Konuk: Mavisel Yener
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 14:00-18:00
Yer: Bilgi Yayınevi Standı

 

Konuk: İsmail Öz
Düzenleyen: Hepsi Çocuk Yayınları
Saat: 14:00- 16:00
Yer: Hepsi Çocuk Yayınları Standı

 

Konuk: Asude
Düzenleyen: Ephesus Yayınları 
Saat: 14:00- 16:00
Yer: Ephesus Yayınları Standı

 

Konuk: Fatih Murat Arsal
Düzenleyen: Ephesus Yayınları 
Saat: 14: 00- 16:00
Yer: Ephesus Yayınları Standı

 

Konuk: Meltem Ulu
Düzenleyen: Pötikare Yayıncılık
Saat: 14:00-16:00
Yer: Pötikare Yayıncılık Standı

 

Konuk: Murat Meral 
Düzenleyen: Murat Meral 
Saat: 14:30-15:00 
Yer: Bireysel Yazarlar Standı (C51)

 

Konuk: Ali Karakaya 
Düzenleyen: Kanes Yayınları 
Saat: 14:00- 16:00
Yer: Kanes Yayınları Standı

 

Konuk: Aliye Arslan
Düzenleyen: BKY – Babıali Kültür Yayıncılığı
Saat: 14:00- 16:00
Yer: BKY– Babıali Kültür Yayıncılığı Standı

 

Konuk: Yücel Aydemir
Düzenleyen: Yaşamın Gizemi Yayıncılık
Saat: 14.00 - 16.00 
Yer: Yaşamın Gizemi Yayıncılık Standı

 

Konuk: Şener Aksu
Düzenleyen: Aydili Sanat Yayınları
Saat: 14:00- 16:00
Yer: Aydili Sanat Yayınları Standı

 

Konuk: Abdurrahman Tümer
Düzenleyen: Kanes Yayınları 
Saat: 15:00- 17:00
Yer: Kanes Yayınları Standı

 

Konuk: Sadık Yalsızuçanlar 
Düzenleyen: Timaş Yayınları 
Saat: 15:00- 16:00
Yer: Timaş Yayınları Standı

 

Konuk: Ozan Bodur
Düzenleyen: Pupa Yayınları
Saat: 15:00- 17:00
Yer: Pupa Yayınları Standı

 

Konuk: Işık Öğütçü
Düzenleyen: Alfa Kitap
Saat: 15:00 - 17:00
Yer: Alfa Kitap Standı

 

Konuk: Basri Şen 
Düzenleyen: Aydili Sanat Yayınları 
Saat: 15:00- 17:00
Yer: Aydili Sanat Yayınları Standı

 

Konuk: Yrd. Doç. Dr. Davut İbrahimoğlu
Düzenleyen: Altın Bilek Yayınevi
Saat: 15:00-17:00
Yer: Altın Bilek Yayınevi Standı

 

Konuk: Ayşe Kulin
Düzenleyen: Alfa Kitap
Saat: 16:00 - 17:00
Yer: Alfa Kitap Standı

 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner1019